KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035073
nr 1403 5073
Helge Monten
(1924-1991)
Oljemålning, Helge Monten (1924-1991), Olja på duk, 47x72, yttermått inklusive ram: 59x80 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:52:16
14/6 18:29:37
100 kr
14/6 18:59:32